Loading...
O nas2019-02-08T18:36:36+00:00

JEDZ INACZEJ

Historia prawdziwa życia pasją do miejsca  z którym jesteśmy związani od dziecka. Lotnisko w Aleksandrowicach jest miejscem w którym się wychowaliśmy. Aeroklub Bielski ma niesamowitą historię. Miejsce z magiczną ciszą  w tle i pięknym widokiem na Szyndzielnię . Jedyne takie miejsce w Bielsku -Białej z takim absurdalnie pięknym widokiem na góry.
Połączenie pasji  do jedzenia Szefa  kuchni   w połączeniu z pięknymi widokami i ciszą sprawia że odwiedza nas dużo gości z zagranicy ale i z Polski po to aby nacieszyć oko i doznać nowych odkryć kulinarnych. Szef pracował w różnych krańcach świata i przywiózł wiele smaków i pomysłów na swoje dania. Z 20 letnim stażem jest wstanie zaspakajać wiele podniebień. Kocha gotować wszystko i karmić najbardziej wymagających gości. Urządzając często kolacje degustacyjne pokazuje wiele ciekawych sekwencji smakowych. Gotuje kuchnie autorską z polotem międzynarodowym i nowopolskim. Połączenia  smakowe  są czasami absurdalne a czasami takie jak znamy z naszych domów Naszą restauracje określa spokój muzyki jazz  w tle i ciepło pieca do pizzy.

REZERWACJE

Z OGROMNĄ RADOŚCIĄ POWITAMY NASZYCH SPECJALNYCH GOŚCI. ZAREZERWUJ STOLIK JUŻ TERAZ I OTRZYMAJ DESER NIESPODZIANKĘ BEZPŁATNIE. DO ZOBACZENIA

ZAREZERWUJ